08.04.2024 в ДУ “Інститут геронтології імені Д.Ф. Чеботарьова НАМН України” було проведено розширене засідання сектору соціальної геронтології та герогігієни. На засіданні заслухали виступи з планування досліджень 2025-2027:
![](https://www.geront.kiev.ua/wp-content/uploads/2024/04/image-2.png)
![](https://www.geront.kiev.ua/wp-content/uploads/2024/04/image-1.png)
- канд. мед. наук Мар’яни Станіславівни Романенко, керівника науково-дослідної теми лабораторії геродієтетики, тема проекту:
“Вивчити зв’язки харчового патерну, метаболічного профілю та кишкового мікробіому у людей різного віку та розробити рекомендації з оптимізації харчування в умовах війни та післявоєнного періоду” (завідувачка лабораторії канд. мед. наук Синєок Людмила Леонідівна); - канд. мед. наук Олени Сергіївни Томаревської, відповідального виконавця науково-дослідної теми лабораторії професійно-трудової реабілітації, тема проекту:
“Розробка системи професійно-трудової реабілітації сліпих та з критично-зниженим зором працівників різного віку” (завідувач лабораторії професор, док. мед. наук Поляков Олександр Анатолійович).
![](https://www.geront.kiev.ua/wp-content/uploads/2024/04/zasidannya-sektory-soc-geront.jpg)
Було прийнято одноголосно рішення щодо рекомендацій для затвердження тем наукових проектів лабораторій на засіданні Вченій Раді ДУ “Інститут геронтології ім. Д. Ф. Чеботарьова НАМН України”.