
У події взяли участь понад 50 пацієнтів та 20 лікарів різного профілю. Відкрив захід директор Інституту геронтології член-кореспондент НАМН України Борис Маньковський.
У цей день – 11 квітня – з ініціативи ВООЗ відзначається Всесвітній день боротьби із хворобою Паркінсона. У дні, близькі до цієї дати, у різних країнах світу проводяться зустрічі пацієнтів із фахівцями, які надають їм допомогу у лікуванні та реабілітації.

Подія має яскраво виражену соціальну спрямованість, відзначається в Інституті вже більше 20 років. На зустрічах пацієнти мають можливість отримати нову інформацію про своє захворювання та методи лікування, рекомендації щодо дієти, лікувальної фізкультури, способу життя, а також поспілкуватися між собою та поставити запитання лікарям. Але найважливіше- увага, якої часом так не вистачає цим людям. Червоний тюльпан – символ хвороби Паркінсона.

Під час заходу інформацією про лікування та реабілітацію пацієнтів з хворобою Паркінсона поділилися співробітники Відділення екстрапірамідних захворювань нервової систем: Карабань Ірина Миколаївна, Карасевич Ніна Василівна, Ходаковська Марина Анатоліївна, Фаларін Богдан Ігорович.

Були розглянуті наступні теми:

- Життя з хворобою Паркінсона в дружбі, в згоді та взаєморозумінні.
- Рух, пластика, настрій – три кита, на яких тримається якість життя.
- Танцювально-рухова терапія як гарантія настрою та емоціональної окраски пози і осанки.
- Малюємо, ліпимо, вишиваємо і творимо чудо, не дивлячись на… Майстер-клас з участю пацієнтів.
- Ходимо енергійно, пластично, динамічно і дуже красиво – результат cкандинавської ходи.

Захід транслювався наживо на ютуб-каналі: