![](https://www.geront.kiev.ua/wp-content/uploads/2024/06/ozeryanska-olga-juviley-822x1200.jpg)
Дорога Ольга Євгенівна! Ви – справжнє втілення краси, мудрості та ніжності. Ваше серце – безмежне джерело добра і тепла. Ваш професіоналізм і відданість своїй справі викликають захоплення у всіх, хто має честь працювати з Вами. Нехай кожен день дарує Вам радість і натхнення і всі мрії здійснюються. Будьте щаслива завжди!
З найкращими побажаннями, колектив Відділення кардіометаболічних захворювань