З нагоди Дня Соборності України Президент України Володимир Зеленський відзначив державними нагородами України та званнями за значні заслуги у зміцненні української державності, мужність і самовідданість, виявлені у захисті суверенітету та територіальної цілісності України, вагомий особистий внесок у розвиток різних сфер суспільного життя, сумлінне виконання професійного обов’язку:
![](https://www.geront.kiev.ua/wp-content/uploads/2024/01/mankovski_on_blue_500.jpg)
Нагороджено «Орденом князя Ярослава Мудрого V ступеня» в.о. директора ДУ «Інститут геронтології імені Д.Ф.Чеботарьова НАМН України», завідувача відділу, керівника відділення ДУ «Науково-практичний медичний центр дитячої кардіології та кардіохірургії МОЗ України» МАНЬКОВСЬКОГО Бориса Микитовича
![](https://www.geront.kiev.ua/wp-content/uploads/2023/12/saenko-oval.png)
Присвоєно звання «Заслужений лікар України» керівнику Відділу вивчення вік асоційованих кардіометаболічних захворювань, провідному науковому співробітнику відділу, лікарю відділення ДУ «Науково-практичний медичний центр дитячої кардіології та кардіохірургії МОЗ України» САЄНКО Яніні Андріївні
Колектив Державної установи «Інститут геронтології імені Д.Ф.Чеботарьова НАМН України» щиро вітає Бориса Микитовича і Яніну Андріївну з високими державними нагородами і бажає міцного здоров’я, нових успіхів, творчого натхнення і подолання нових наукових вершин на благо процвітаючої мирної України!