ІІІ Науково-практична конференція з міжнародною участю «Хвороба Альцгеймера та Хвороба Паркінсона: сучасні аспекти лікування та реабілітації»

ВЕЛЬМИШАНОВНИЙ(НА) КОЛЕГО!

Державна установа «Інститут геронтології імені Д.Ф. Чеботарьова Національної академії медичних наук України» запрошує Вас прийняти участь у науково-практичній конференції з міжнародною участю «Хвороба Альцгеймера та хвороба Паркінсона: сучасні аспекти лікування та реабілітації», яка відбудеться 18-19 листопада 2022 р. в режимі on-line (згідно «Реєстру з’їздів, конгресів, симпозіумів та науково-практичних конференцій», які будуть проводитися в 2022 році, № 1008715).

Для отримання сертифікату учасника конференції «Хвороба Альцгеймера та хвороба Паркінсона: сучасні аспекти лікування та реабілітації» просимо Вас пройти тестування (тестування наразі закрито).

Конференція буде проводитися в on-line режимі.

Основні наукові напрямки конференції:

  1. Діагностика  вікзалежної нейродегенеративної патології ЦНС.
  2. Комплексне лікування хвороби Альцгеймера та Паркінсона
  3. Соціальні аспекти та реабілітація хворих з нейродегенеративною патологією.
  4. Фундаментальні дослідження та експериментальне лікування ХА та ХП.
  5. Майстер класи.

ПАРТНЕРАМ КОНФЕРЕНЦІЇ:

До участі в конференції запрошуються лікарі-неврологи, лікарі-психіатри, лікарі-психотерапевти, лікарі-психологи, сімейні лікарі, психологи, науковці та організатори охорони здоров’я України. Початок роботи конференції: 18 листопада 2022 року о 10:00 годині.