Публічна інформація

НАКАЗ про включення об’єктів оренди державного майна до Переліку першого типу (2021 рік)

ОБҐРУНТУВАННЯ ТЕХНІЧНИХ ТА ЯКІСНИХ ХАРАКТЕРИСТИК ПРЕДМЕТА ЗАКУПІВЛІ, РОЗМІРУ БЮДЖЕТНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ ТА/АБО ОЧІКУВАНОЇ ВАРТОСТІ ПРЕДМЕТА ЗАКУПІВЛІ (серпень 2022)

На виконання Постанови Кабінету Міністрів України від 11 жовтня 2016 р. No710 «Про ефективне використання коштів» надається обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі.

Назва предмета закупівліПортативний апарат ударно-хвильової терапії, Код ДК 021:2015: 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні
Обґрунтування розміру бюджетного призначення400 000,00 грн. розмір бюджетного призначення, визначений відповідно до фактичної потреби в обладнанні.
Обґрунтування технічних та якісних характеристик закупівліОбсяги визначено відповідно до потреби. Технічні та якісні характеристики предмета закупівлі визначені з урахуванням загальноприйнятих норм і стандартів для зазначеного предмета закупівлі.
Обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівліВизначається з урахуванням положень Примірної методики визначення очікуваної вартості предмета закупівлі, затвердженої наказом Уповноваженого органу від 18.02.2020 No 275 та обрахована відповідно до середньо ринкового рівня цін.