Інститут є одним з провідних науково-практичних медичних установ, що має досвід і визнання в розробці комплексної проблеми старіння
ІСТОРІЯ
Першими хто почав використовувати термін в його сьогоднішньому значенні були нідерландські філософи Робін ван ден Аккер та Тімотеус Вермьолен, автори засадничого тексту «Нотатки про метамодернізм» (Notes on Metamodernism), опублікованого в 2010 році, що концептуалізують метамодернізм як «коливання» між модернізмом і постмодернізмом.
Українська геронтологія має давні традиції, починаючи від І.І. Мечникова, О.О. Богомольця, І.І. Шмальгаузена, О.В. Нагорного.
1938
Президент Академії наук України О.О. Богомолець організував у Києві першу в колишньому СРСР і одну з перших у світі конференцію, присвячену проблемам старіння і довголіття, що сприяло консолідації сил у новій дослідницькій області і зробило Київ одним з провідних науково-координаційних центрів у цій галузі.
Перша в СРСР конференція з проблем старіння
1958
Заснування Інституту
Микола Миколайович ГОРЄВ
1961–1988
Дмитро Федорович ЧЕБОТАРЬОВ
1988–2023
Владислав Вікторович БЕЗРУКОВ
2023 — дотепер
З жовтня 2023 року Інститут очолює член-кореспондент НАМН України, професор Борис Микитович МАНЬКОВСЬКИЙ. Під його керівництвом установа продовжує зміцнювати позиції в науково-дослідній діяльності та впроваджувати інноваційні підходи в геронтології.
Директор —
Борис Микитович Маньковський
визначні
вчені
Велику роль у розвитку Інституту відіграли визначні вчені
В програму Інституту на багато років наперед були закладені ідеї комплексного вивчення процесів старіння, визначені головні напрямки діяльності:
Колектив
515 співробітників – 343 у клінічних і 172 у наукових підрозділах;
науковий потенціал становлять 101 науковий співробітник (серед яких три академіки і один член-кореспондент НАМН України, 27 докторів і 35 кандидатів наук, 15 професорів);
в клініці працюють 62 лікарі, більшість з них (80%) є фахівцями вищої та першої кваліфікаційних категорій.
Нині в Інституті працюють 515 співробітників
фахові журнали
Інститут видає фахові журнали:
Довіряй досвіду — обирай турботу
Комплексна допомога
для якісного життя
Адреса:
04114, Київ, вул.Вишгородська, 67
Еmail:
ig@geront.kiev.ua
Інститут досліджує проблеми старіння та координує експериментальні медико-біологічні, клінічні і соціально-гігієнічні роботи, що проводиться із зазначеної проблеми в різних наукових і практичних колективах України.
Відвідайте нас:
Контакти
(044) 430-40-54
Київ, вул.Вишгородська, 67
ig@geront.kiev.ua
Клініка
Графік: 9:00 - 17:00 (Пн-Пт)
Вартість послуг
Відділеня
Програма медичних гарантій
© D.F.Chebotarev State Institute of Gerontology NAMS of Ukraine